(044) 338-70-70 (068) 822-82-20 відділ продажів

Останні новини

Акція вихідного дня, 20-21 жовтня 2018 року Акція вихідного дня, 20-21 жовтня 2018 року, всі подробиці про проведення акції у відділі продажів жк "ОЛІМПІК ПАРК" 20.10.2018 з Днем захисника України День захисника ми відзначаємо 14 жовтня - багато століть назад цей день був знаковим для наших військ. У цей день відзначається також велике християнське свято - Покрова Пресвятої Богородиці. Саме її козаки вважали своєю головною покровителькою, їй молилися, щоб в здоров'ї і славі повернутися з походів 14.10.2018 STATUS GROUP будує торговий і офісний центри в жк OLYMPIC PARK Комерційна нерухомість житлового комплексу «ОЛИМПИК ПАРК» може похвалитися насиченою і різноманітною інфраструктурою. Починаючи від елементарного банкомату, закінчуючи солідної ресторанної майданчиком, куди можна запросити ділового партнера на переговори або колегу на каву-брейк. 10.10.2018

Концепція

Ми вирішили, що недостатньо побудувати житловий комплекс ОЛИМПИК ПАРК, тільки красивим і комфортним. Необхідно зробити так, щоб він допомагав своїм жителям зберігати той ресурс, якого їм так не вистачає. І цей ресурс – ЧАС.

  • Житловий комплекс OLYMPICPARK- комплекс комфорт класу за концепцією «місто в  місті» будується  в одному з кращих районів Києва. На території будуть побудовані 3 житлових будинки висотністю 25 поверхів, торгово-офісний центр, стадіон, школа, дитячий сад, ...
  • Проект не має аналогів в Києві за оригінальністю. Домінуючими кольорами комплексу OLYMPICPARK стануть сірий, білий, лаймовий кольори. Разом вони підкреслять динамічний настрій проекту.
  • У житловому комплексі ОLYMPICPARK оптимально втілені всі сучасні будівельні та інженерні завдання.

Житловий комплекс OLYMPIC PARK спроектований для сучасних міських сімей - активних, мобільних, вимогливих, що цінують непідробний домашній затишок і комфорт в масштабі рідного мікрорайону.

Перш ніж проектувати житловий комплекс ОЛІМПИК ПАРК, ми замислились:

А що потрібно сучасному жителю мегаполісу? Як побудувати житловий будинок, житловий комплекс, який буде захоплювати Вас весь час, а не тільки в момент покупки? І як зробити так, щоб початкова закоханість в нього не проходила з роками?

У житловому комплексі OLYMPIC PARK сформовано новий сучасний концептуальний життєвий простір з особливою атмосферою, в котрій у людей з'являється можливість:

  • Отримати нову культуру проживання;
  • Коли не потрібно думати, в якому соціальному середовищі будуть рости діти?
  • Як буде організований їх дозвілля?
  • Як встигнути зайняти місце на паркінгу?
  • Як буде експлуатуватися комплекс?
  • Як будуть вирішуватися питання безпеки?
  • Як зберегти архітектурний вигляд фасадів?

Концепція житлового комплексу OLYMPIC PARK передбачає, що основні соціальні та культурні об'єкти повинні знаходитися в зоні крокової доступності.

Всі наші проекти несуть в собі європейський підхід, в основі якого - раціональність, комфорт, стиль, краса, функціональність, порядок і повага один до одного.

Але, можливо, вам цікаво бути в центрі подій? Гуляти жвавими вулицями, проводити час з близькими і друзями? І для вас OLYMPIC PARK приготував щось захоплююче. Ви завжди будете в центрі міського життя!

Готові зробити вибір? OLYMPIC PARK допоможе вам в цьому.

Десятки планувань і можливість створити щось своє, просторі кухні з вітальнями, спальні та дитячі зможуть задовольнити будь-які запити вимогливих жителів.

Піклуючись про ваш комфорт, ми звільнили тихі і затишні двори від автомобілів, розмістивши власну підземний паркінг. Ваші діти і ви зможете без побоювання гуляти внутрішньою територією, граючи і відпочиваючи від денної метушні.

Територія комплексу містить в собі все необхідне для комфорту проживання і безпеки пішоходів  та автолюбителів.

Вдале розташування і досконала забудова створять відчуття затишку, настільки незвичайне для мегаполісу, а оригінальні рішення від архітекторів групи компаній СТАТУС ГРУП зроблять цей простір неповторним і надихаючим. Ви будете почувати себе максимально комфортно скрізь, де б ви не знаходились на території ЖК OLYMPIC PARK.

Це ідеальний комплекс для тих, хто цінує свій комфорт, можливості для бізнесу, творчу реалізацію і натхнення від різноманітних культурних подій.

(044) 338-70-70 отдел продаж
Скачати PDF
Зворотній зв'язок
Переверніть пристрій для комфортного перегляду