(044) 338-70-70 (068) 822-82-20 відділ продажів

Забудовник

Девелоперська компанія СТАТУС ГРУП реалізує проекти житлової і комерційної нерухомості, комплексного розвитку територій. У портфелі компанії на різних етапах будівництва (проектування, будівництво, завершення) знаходиться 15 проектів загальною площею 3 000 000 кв. м.

Всі об'єкти, що будуються і проектовані, компанії STATUS GROUP розташовані в районах Києва з уже сформованою забудовою і повноцінною інфраструктурою. Компанія дбайливо ставиться до архітектурного історичної спадщини Києва і одним із пріоритетних завдань. при зведенні нових будівель вважає створення комфортного міського середовища та підвищення якості життя майбутніх мешканців.

Компанія «STATUS GROUP» є володарем багатьох нагород на ринку будівництва та нерухомості Давня мудрість говорить: "Якщо хочеш побачити майбутнє - побудуй його своїми руками." У нашій компанії це добре усвідомлюють. Саме тому, для тих хто живе або збирається жити в наших будинках, ми розробили і впроваджуємо унікальну Концепцію Життя від девелоперської компанії СТАТУС ГРУП. Поряд з якісним будівництвом, високим рівнем комфорту і безпеки, унікальним архітектурним виглядом і професійної експлуатацією - Ви, Ваші близькі, Ваші друзі отримують можливість для спілкування, освіти, культурного і духовного розвитку.

Адже тільки можливість розвитку і самореалізації робить усіх нас по-справжньому, сильними, мудрими, гармонійними і щасливими. 

Будуємо майбутнє разом!

СОЦІАЛЬНА ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ КОМПАНІЇ

Останнім часом все частіше йдеться про соціальну відповідальність бізнесу. Це не мода і не рекламний хід - це просто певний етап зрілості будь-якої компанії. Бізнес завжди орієнтується на суспільство і як наслідок має бути соціально-відповідальним. По-перше, наявність у складі житлового комплексу об'єктів соціальної інфраструктури давно стало одним з визначальних чинників при покупці житла. Незалежно від того, наскільки складні економічні умови, купуючи квартиру, людина хоче отримати комфортні умови проживання для себе і своєї сім'ї. 

По-друге, якщо мислити більш масштабно, від соціальної відповідальності компаній і особистих якостей, філософії життя їх керівників з'являються нові дитячі садки і школи, спортивні об'єкти та медичні центри. Створення соціальної інфраструктури - це не тільки дуже витратний, але і складний процес. З самого початку своєї роботи компанія «Статус груп» дотримується принципів, що соціальна відповідальність забудовника - це абсолютно необхідна складова її діяльності.

У Компанії є не тільки розуміння цього питання, а й потреба створювати по-справжньому комфортне середовище проживання з усією необхідною інфраструктурою для майбутніх мешканців. Перші поверхи житлових комплексів віддані під комерційні приміщення, де відкриваються об'єкти першої соціальної потреби: магазини, аптеки, відділення банків, хімчистки, Мед.центр, дитячі садки і т.д. Таким чином, Компанія вносить свій вклад не тільки в збереження навколишнього середовища, а й у поліпшення екологічної обстановки в нашому рідному місті Київ. Компанія будує будинки, в яких хочеться жити.

Але і це не все. Динамічно розвиваючись, Компанія приділяє також увагу спонсорським і благодійним проектам для дітей, так як вважає, що майбутнє будується сьогодні нами, адже діти - наше майбутнє, яке формується сьогодні. Тому, компанія «Статус груп» активно бере участь в реалізації соціально значущих проектів з реконструкції, капітального та поточних ремонтів загальноосвітніх шкіл, дитячих садків, спортивних споруд, оздоровчих комплексів, а так-же в проведенні заходів і свят для дітей.

З ростом компанії і появою все більшої кількості нових будівельних об'єктів, компанія перейшла на більш високий рівень соціальної відповідальності, усвідомлюючи свою роль в розвитку, як окремих районів, так і міста в цілому.

 

ОБ'ЄКТИ КОМПАНІЇ

 

PODIL PLAZA

Житловий комплекс "Преміум класу". Адреса: вул. Глибочицька, 73-77 в Шевченківському р-ні Києва.

РИВ'ЄРА - 2

Житловий комплекс "Комфорт класу". Адреса: вул. Центральна, 21 в Дарницькому р-ні Київ

СТАТУС ГРАД

Житловий комплекс "Бізнес класу". Адреса: вул. Завальна, 10 Б, В, Г в Дарницькому р-ні Києва.

SKY RIVER

Житловий комплекс "Преміум класу". Адреса: вул. Озерна, 15 в Дарницькому р-ні Києва

ЗОЛОТОЙ ЛЕВ

Житловий комплекс "Комфорт класу". Адреса: пров. Краснокутський, 16 в Дніпровському р-ні Києва.

РИВ'ЄРА – 1

Житловий комплекс "Комфорт класу". Адреса: вул. Малоземельная, 75 в Дарницькому р-ні Києва.

(044) 338-70-70 отдел продаж
Скачати PDF
Зворотній зв'язок
Переверніть пристрій для комфортного перегляду