Новини

Статус Груп організатори свята на честь Дня захисників та захисниць України

Статус Груп  організатори свята на честь Дня захисників та захисниць України

Статус Груп  організатори свята на честь Дня захисників та захисниць України 

Асоціація дитячо-юнацького спорту України, КСК "Карась" і Всеукраїнська Федерація кінного спорту спільно з девелоперською компанією Статус Груп організували свято в честь Дня захисників та захисниць України. 

В рамках цього заходу було проведено кінно-спортивні змагання та матч-зустрічі з боксу серед підліткових команд-призерів, учасників національної і європейської першості з Києва та Житомира. А сам захід відбувся на території заміського розважального комплексу "Ферма", в Бориспільському районі, села Гнідин Київської області. 

Юні захисники і захисниці України виступали на змаганнях по кінному спорту, боролися за номінації "серпантин жерді", "серпантин жерді з хрестовинами", "конкур 70 і 85 см". Всі учасники гідно демонстрували весь свій талант і відмінну підготовку. 

А юні боксери з БК "Ринг" м. Житомир і Київ продемонстрували дійсно видовищні матч-зустрічі. Дивлячись на учасників, можна сміливо сказати що спортивне майбутнє України — в надійних руках. 

Головною метою заходу було залучення дітей і підлітків до занять спортом, ведення здорового способу життя, для цього організатори надали можливість юним спортсменам продемонструвати свій талант і підвищити свою майстерність. 

Учасники, гості та організатори заходу — кожен вніс свій внесок в це свято і в подальший спортивний розвиток молодого покоління. 

Девелоперська компанія Статус Груп піклується про майбутнє України, її жителів і прагне викликати любов до здорового способу життя і спорту у молодого покоління.

 

Дата: 14.10.2021

(044) 338-70-70 отдел продаж
Скачати PDF
Зворотній зв'язок
Переверніть пристрій для комфортного перегляду