Статті

STATUS GROUP будує торговий і офісний центри в жк OLYMPIC PARK

STATUS GROUP будує торговий і офісний центри в жк OLYMPIC PARK

 Динаміка сучасного життя диктує свої умови, адже робочий ритм стає все більш інтенсивним і молоді, успішні люди прагнуть балансувати між роботою та особистим життям. Тому девелоперська компанія STATUS GROUP будує житловий комплекс «OLYMPIC PARK» за концепцією «місто в місті» з підвищеним рівнем комфорту. Комерційна нерухомість в цьому комплексі - вибір впевнених в собі людей, які купують зручне середовище, складовою частиною якої є торговий комплекс і бізнес центр.
 
   Вигідне розташування, а саме в'їзд до Києва з боку Борисполя з потужним автомобільним трафіком та інтенсивної прохідністю - очевидний плюс комерційної нерухомості в жк «OLYMPIC PARK». Торговий комплекс в три поверхи, 23000кв.м., З панорамним склінням відмінно проглядається з боку проїжджої частини (проспекту Бажана) притягаючи до себе купівельні потоки. Природне освітлення додає ефектності внутрішньому антуражу, а п'ятиметрові стелі додають простір і формують у відвідувача відчуття свободи і комфорту.

   Вести і розвивати бізнес в жк «ОЛИМПИК ПАРК» вигідно, отримуючи максимальний дохід з кожного квадратного метра, так як функціональні планувальні рішення забезпечують найбільш оптимальне використання території.

   Комерційна нерухомість житлового комплексу «ОЛИМПИК ПАРК» може похвалитися насиченою і різноманітною інфраструктурою. Починаючи від елементарного банкомату, закінчуючи солідної ресторанної майданчиком, куди можна запросити ділового партнера на переговори або колегу на каву-брейк.

   Таким чином, створюється зручне середовище і для праці, і для особистісного розвитку, і релаксу, і для правильного харчування, і для спорту. В цьому плані житловий комплекс «ОЛИМПИК ПАРК» повністю відповідає вимогам часу.
   Мати комерційну нерухомість в перспективному «OLYMPIC PARK» - ознака престижу і успішності.
Більше дізнатися і познайомитися з жк «OLYMPIC PARK» можна на сайті www.olympicpark.com.ua або у відділі продажів за адресою: м Київ, вул. Харківське шосе, 210 (ст. Метро Бориспільська).

Дата: 10.10.2018

(044) 338-70-70 отдел продаж
Скачати PDF
Зворотній зв'язок
Переверніть пристрій для комфортного перегляду