2 кімнатні квартири

планування двокімнатної квартири

планування 2 кімнатної квартири

Кожна людина мріє мати затишне житло - власні квадратні метри. Жити в своїй квартирі набагато краще, ніж бути «на шиї» у родичів або тулитися по знімних кутах. Забудовник пропонує вам купити двокімнатну квартиру в Києві в Дарницькому районі. Житловий комплекс OLYMPIC PARK, який тут будується, стане ідеальним місцем для проживання.

Чому двокімнатну квартиру слід купити в ЖК OLYMPIC PARK

Ваша двокімнатна квартира буде розташована в зручному місці з розвинутою інфраструктурою. ЖК розташований в 2х хвилинах від станції метро Бориспільська.

При будівництві житлових будинків компанія «Статус Груп» використовує тільки сучасні та енергоефективні технології та матеріали.

Будинки житлового комплексу OLYMPIC PARK - це ціла екосистема, в якій легко і зручно не тільки жити, але і ростити дітей. Тут є школа і дитячий сад, спортивні та ігрові майданчики, стадіон для занять футболом, системи відеоспостереження та безпеки.

Купити 2 кімнатну квартиру в Києві в новобудові - це безумовно, правильне рішення. Ви будете проживати в великому мегаполісі і користуватися всіма його перевагами. Недолік міста - його загазованість. Тому в компанії «Статус Груп» приділяють велику увагу озелененню прибудинкової території. ЖК знаходиться в кроковій доступності від лісопаркової зони.

Про забудовника

Девелоперська компанія Status Group працює на ринку нерухомості України з 2005 року. Діяльність компанії зачіпає багато моментів, починаючи з пошуку земельної ділянки і закінчуючи управлінням вже побудованим об’єктом. Для реалізації кожного конкретного проекту в компанії практикується індивідуальний підхід.

Місія компанії - в створенні унікальних житлових комплексів з якісним середовищем для життя людей, що сприяє не тільки праці, але і здоров’ю і матеріального процвітання.

Status Group - це велика і дружня команда, в яку включаються архітектори, будівельники і юристи, маркетологи і керівники. У кожний реалізований проект співробітники фірми намагаються привнести інновації та світові досягнення.

Завдяки відданості справі та професіоналізму, любові до втілених проектів компанія завоювала довіру громадськості та інвесторів.

Як купити 2-х кімнатну квартиру в Києві

Перш ніж купити нову 2-х кімнатну квартиру в Києві в Дарницькому районі, будь ласка, ознайомтеся з плануванням. Забудовник пропонує два варіанти двокімнатних квартир, площею 75,04 і 59,87 квадратних метра. Після цього зателефонуйте за наявним на сайті номером телефону і уточніть деталі.

Вартість двокімнатної квартири. Умови розстрочки

З вартістю квадратних метрів і 2 кімнатної квартири в ЖК OLYMPIC PARK ви можете ознайомитися на сайті компанії. Якщо у вас немає всієї суми, ви можете оформити розстрочку від 1 до 5 років під 12% річних. Виплачувати вартість квартири потрібно щомісяця або щокварталу. Якщо ви платите всю суму відразу, то отримуєте 3% знижки.

(044) 338-70-70 отдел продаж
Скачати PDF
Зворотній зв'язок
Переверніть пристрій для комфортного перегляду