Приміщення під салон краси

Приміщення під салон краси має специфічні вимоги, які нерозривно пов′язані з ергономікою і висунутими нормативами. ЖК Олімпік Парк пропонує цікаві варіанти в новобудові, розташованій в безпосередній близькості до проспекту Бажана. Територія характеризується відмінною пішохідною і транспортною доступністю, немає проблем з пошуком паркувального місця.

Величезним плюсом є окрема вхідна група. По-перше, є можливість упорядкувати екстер′єр, а по-друге, клієнт не блукає коридорами в пошуках потрібного кабінету. Всі приміщення підготовлені під чистову обробку, передбачені центральні міські комунікації. Купити приміщення під салон краси в Києві - правильний крок на шляху до успішного розвитку бізнесу.

Переваги

Приміщення під салон краси в житловому комплексі Олімпік Парк передбачає різні площі. Наприклад, площі 50-70 м2 досить для того, щоб розмістити чоловічий і жіночий зали, солярій, кімнати для манікюру і педикюру. Але якщо в плані варто надання більшої кількості послуг, то потрібно купити приміщення під салон краси більшої площі (не менше 100м2).

Нижче перераховані інші достоїнства:

  • крокова доступність салону дозволить потенційним клієнтам без проблем користуватися запропонованими послугами. За статистичними даними, городяни віддають перевагу косметичним салонам, які знаходяться близько до місця проживання, не бажаючи витрачати дорогоцінний час на дорогу;
  • зручна транспортна розв′язка, недалеко знаходиться жвава проїжджа частина, станції метро. Ці фактори забезпечують великий потік людей, більше можливостей для реклами;
  • узгодження з ОСББ житлового комплексу.

Відкриття салону краси в ЖК Olympic Park

Приміщення під салон краси, купити яке можна у нас, знаходиться в новобудові в спальному мікрорайоні. На прибудинковій території облаштовано затишний дворик, який вміщує в себе прогулянкові доріжки, стадіон, спортивні та дитячі майданчики для дітей будь-якого віку. На перших поверхах передбачена нежитлова нерухомість, запланована для організації кафе, аптек, магазинів, супермаркетів. Всі перераховані фактори стають додатковим бонусом, збільшують попит на надання косметичних послуг, тому приміщення під салон краси в Києві рекомендується придбати вже зараз.

За довгі роки діяльності ми реалізували цікаві проекти, в яких вже успішно функціонують об′єкти громадського харчування, салони з надання різних послуг. У мережі можна знайти достатню кількість позитивних відгуків про роботу нашої житлової компанії, з яких потенційні покупці зроблять правильні висновки.

(044) 338-70-70 отдел продаж
Скачати PDF
Зворотній зв'язок
Переверніть пристрій для комфортного перегляду