(044) 338-70-70 (068) 822-82-20 відділ продажів

Ціни

1 кімнатна квартира           (30-38м2)
1 секція  від 17 000 грн/м2       2 секція  від 16 000 грн/м2
2 кімнатна квартира         (59-82м2)
  1 секція  від 17 000 грн/м2       2 секція від 16 000 грн/м2
Комерційна нерухомість 
Від 25 000 грн/м2

Залежно від умов оплати, існує кілька варіантів покупки житлової та комерційної нерухомості в ЖК «OLYMPIC PARK»

ПОВНА ОПЛАТА

100% - Покупець оплачує всю вартість квартири протягом 3-х банківських днів з дати підписання договору. При 100% оплаті передбачені знижки, згідно з чинними програмами лояльності офісу продажів.

РОЗСТРОЧКА (До введення об'єкта будівництва в експлуатацію)

5% + 95% - Двоетапна схема оплати, що припускає внесення всієї суми грошових коштів за короткий проміжок часу. При такій схемі оплати вноситься не менше 5% від вартості квартири протягом 3 банківських днів. І протягом 15 календарних днів з моменту підписання договору погашається повна вартість квартири.

20% + 80% - Мінімальна сума першого внеску - 20% від вартості квартири - вноситься протягом 3х банківських днів з дня підписання договору. Залишок суми вноситься щомісячно / щоквартально згідно програми "розстрочка", при цьому останній платіж повинен бути здійснений не пізніше 30 днів до дати введення в експлуатацію житлового комплексу «OLYMPIC PARK». Подробиці програми в відділі продажів.

50% + 50% - При такій схемі оплати протягом 3 банківських днів після підписання договору Ви вносите 50% від вартості квартири, а решту суми протягом 3 місяців. 

ЗНИЖКИ (якщо на обрану квартиру не діють акційні пропозиції)

АКЦІЇ

Періодично в житловому комплексі «OLYMPIC PARK» проходять акції та спеціальні пропозиції. Для того, щоб бути в курсі пропозицій комплексу - підпишіться на нашу розсилку і отримуйте нові пропозиції собі на пошту.

ЯК КУПИТИ?

1. БРОНЮВАННЯ КВАРТИРИ.

Вам сподобалася квартира, Ви повідомили про це своєму менеджеру - менеджер поставить бронь на квартиру на 1 добу. Якщо ж Вам необхідно більше часу - оформляєте договір бронювання. Цей договір дозволяє закріпити за Вами квартиру на 1 тиждень.

2. ОФОРМЛЕННЯ ДОГОВОРІВ.

Порядок укладення договорів за схемою купівлі-продажу майнових прав:

Право заключения Договора Майнових прав продається нашою компанією через Товарну біржу, що забезпечує Вам додаткову гарантію. Таким чином, для покупки даного права Ви повинні оформити Заявку та Разовий замовлення на участь в торгах.

3. ОПЛАТА.

Виробляється на розрахунковий рахунок підприємства шляхом банківського переказу. Якщо Ви взяли розстрочку по платежах, то період і сума платежів прописується в Договорі купівлі-продажу майнових прав. Платіжні доручення з відміткою банку про проведення платежу є підтвердженням проведених фінансових операцій.

 

4. ОФОРМЛЕННЯ ДОКУМЕНТІВ ПРО ПРАВО ВЛАСНОСТІ.

На підставі виданого Бюро технічної інвентаризації (БТІ) Технічного паспорта на куплений Вами об'єкт нерухомості здійснюються остаточні розрахунки (у разі зміни площі об'єкта).

Після остаточних розрахунків Вам видається Довідка про 100% виконання зобов'язань за Договором купівлі-продажу майнових прав, Технічний паспорт та підписується Акт прийому-передачі нерухомості.

На підставі вищевказаних документів та Договору купівлі-продажу майнових прав Ви зможете самостійно реєструвати право власності реєстраційній службі України або у будь-якого нотаріуса.

5. ДОГОВОРОР НА ОБСЛУГОВУВАННЯ.

Після всього Вам залишається укласти договір з обслуговуючою організацією і насолоджуватися життям в житловому комплексі «OLYMPIC PARK».

ПЕРЕВАГИ ТАКОГО ВИДУ ДОГОВОРУ.

Дана форма договорів захищає покупця при вкладенні грошей в первинну нерухомість. Такі договори чітко деталізують об'єкт нерухомості, який купується, описується механізм внесення і повернення грошей, а також отримання права власності на дану квартиру. Абсолютно прозора схема придбання і прихованих платежів і комісій. При такій схемі продажу Ви стаєте першим власником об'єкта нерухомості.

(044) 338-70-70 отдел продаж
Скачати PDF
Зворотній зв'язок
Переверніть пристрій для комфортного перегляду