Смарт квартири в розстрочку

Смарт-квартира передбачає продумане планування в приміщенні, коли на невеликій площі вміщуються необхідні меблі, техніка і обладнання. Усередині немає коридорів, а кожен кв. метр використовується з максимальною користю. Пропонуємо купити смарт квартиру в Києві в розстрочку в новому ЖК Olympic Park за адресою Харківське шосе, 210.

Кому підходить смарт-квартира

Малогабаритне приміщення підходить не всім жителям столиці для комфортного життя. Розберемося, кому вигідно взяти смарт квартиру в розстрочку в Києві:

  • Студентам, літнім парам, зайнятим людям, які не хочуть переплачувати за невживані метри (в коридорах, коморах та інших зонах).
  • Інвесторам, які планують трохи витратити коштів, і почати вже заробляти на оренді приміщення.
  • У кого немає достатньої суми для придбання повнометражного житла.
  • Подружнім парам, які не планують заводити дітей.

Якість будівлі, вигідна ціна, розташування будинку, розвинена інфраструктура Дарницького району дозволяють відчути всі плюси проживання в ЖК з підвищеним рівнем комфорту.

Як купити житло в розстрочку

Процедура придбання смарт квартири в розстрочку в Києві проходить в кілька етапів. Доступна на сайті інформація, безкоштовні консультації від наших операторів дозволять швидко розібратися в тонкощах купівлі житла. Для отримання більшої вигоди - вивчіть наші пропозиції і програми лояльності від девелоперської компанії «Статус Груп».

Крім стандартних умов розстрочки в Києві на смарт квартири на 5 років з початковим внеском 10%, тепер у нас є можливість вибирати житло з 1-м внеском від 30% і індивідуальним графіком погашення. Наступне погашення заборгованості за неоплачені квадратні метри проводиться за поточною вартістю м2 згідно з протоколом компанії.

До плюсів розстрочки від «Статус Груп» можна віднести:

  • Потрібен тільки ІПН і паспорт для підписання договору.
  • Не потрібен поручник на угоду.
  • Дозволено дострокове погашення без оплати штрафів.
  • У стислі терміни видаємо розстрочку в Києві на смарт квартири.
  • Термін повернення грошей за «інтелектуальне» житло - до 5 років.

Перед оформленням угоди особисто переконаєтеся в ході будівництва об′єкта. Зверніться до відділу продажів за адресою: Київ, Дарницький район, ЖК «Олімпік Парк», вул. Харківське шосе, 210 (вхід і заїзд з проспекту Бажана). Уточніть у менеджерів все хвилюючі аспекти майбутньої угоди купівлі-продажу. За більш детальною консультацією, з питань покупки смарт квартири в Києві в розстрочку звертайтеся за телефонами (044) 344-70-13 або (068) 822-82-20.

(044) 338-70-70 отдел продаж
Скачати PDF
Зворотній зв'язок
Переверніть пристрій для комфортного перегляду