Квартири в Києві біля метро

Якщо планується покупка нерухомості в Києві, то ключовим критерієм вибору стане наявність метро. Купити квартиру в Києві біля метро вже не складе труднощів, якщо ви співпрацюєте з нашою командою. Ми маємо успішний досвід в реалізації будівельних проектів різної складності, проводимо комплексний розвиток міських територій, застосовуючи сучасні технології та унікальну систему контролю якості. Завдяки цим якостям, будівельна компанія займає лідируючі рядки серед столичної нерухомості. Проект Olympic Park є масштабним за площею і складним за своєю реалізацією.

Особливості ЖК Olympic Park

Купити квартиру біля метро в Києві - це правильне рішення. Воно дозволить уникнути основної проблеми для жителів великих міст - втрата часу на дорогу, пробки.

Житловий комплекс розташований в Дарницькому районі Києва. Прогулянка, протяжністю в декілька хвилин, дозволяє дістатися до проспекту Бажана, а потім спуститися в підземку ст.м. "Харківська" або "Бориспільська". Якщо купити квартиру біля метро "Харківська", то можна швидко дістатися в історичну частину міста, а якщо купити квартиру поруч з метро "Бориспільська", то в аеропорт "Бориспіль".

Переваги

Міні-інфраструктура житлового комплексу дозволить забути про столичну метушню. Наявність упорядкованих спортивних і дитячих майданчиків, невеликих паркових зон забезпечує занурення в настрій відокремленого релаксу в оточенні зеленої зони. Територія двору на 100% упорядкована, є спеціальні огорожі. Неподалік від житлового комплексу знаходяться міська поліклініка, супермаркети, ресторани, магазини, комп′ютерні клуби.

Для батьків стане хорошою новиною споруда освітніх установ - дитячого садка і школи. Квартири біля метро забезпечують крокову доступність до них, а це значить, що власник отримує:

  • комфорт (наявність власного дитячого садка, розвиваючих студій, магазинів в цокольних поверхах, аптек, фітнес-центрів);
  • безпека - немає необхідності перетинати автомагістраль, щоб потрапити в навчальний центр.

Надійність забудовника

Наша компанія працює на ринку нерухомості вже багато років. Ми будуємо житлові комплекси, квартали комфорт і бізнес-класу. Купити квартиру в новобудові поруч з метро у нас прагнуть багато хто, так як наша репутація є бездоганною.

ЖК Olympic Park розроблений з елементами модерну, задіяні природні мотиви і форми. Проект доповнений зовнішнім декоративним освітленням, яке додає особливого шарму будівлі. Купити квартиру в новобудові поруч з метро - це вигідне вкладення грошей, яке не втратить своєї актуальності довгі роки.

(044) 338-70-70 отдел продаж
Скачати PDF
Зворотній зв'язок
Переверніть пристрій для комфортного перегляду