Приміщення під кафе

У генплані ЖК Олімпік Парк заявлено кілька секцій, які можна використовувати, як приміщення під кафе. Кожна секція характеризується індивідуальним дизайном і внутрішнім простором. Будівля обладнана необхідним комплексним обладнанням, що дозволяє встановити індивідуальні котельні та протипожежні системи. У приміщення проведені центральні комунікації, є вільний доступ до них. Якщо купити приміщення під кафе в Києві, то власник одержує готельну вхідну групу, а також можливість створити оригінальний екстер′єр.

Безпека і комфорт є ключовими ідеями, які були закладені в концепцію даного проекту. Комфортну атмосферу доповнює ландшафтне озеленення подвір′я. В такому місці захочуть відпочити не тільки власники квартири житлового комплексу, але також городяни і гості міста.

Особливості приміщення під кафе в Києві

Продаж приміщень під кафе здійснюється в Дарницькому районі. До станції метро потрібно пройти всього пару хвилин по вулиці, уздовж якої ростуть дерева і обладнані дитячі майданчики. Ведеться цілодобове відеоспостереження і працює охорона.

Архітектурним проектом передбачені вільні планування, вітринне скло, що є безцінним для організації об′єкта громадського харчування. Приміщення повністю відповідає площам, потужностям, а також технічним вимогам для створення кафе.

Нижче описані принципові моменти, на які потенційному покупцеві слід звернути увагу перед тим, як купити приміщення під кафе:

  • в приміщеннях передбачена наявність вентиляційних блоків, системи водопостачання та електропостачання, каналізація;
  • купити приміщення під кафе в Києві в новобудові вкрай вигідно, так як вона знаходиться в ідеальному стані. Даний аспект надзвичайно важливий, адже більшість нежитлових будівель потребують виконання ремонтних робіт різного ступеня складності, проведенні реконструкційних робіт або приведення приміщення в порядок відповідно до технічних вимог;
  • проектом вже передбачено забезпечення додаткової шумоізоляції і вентиляції, тому обмежень у роботі закладу не виникне.

Чому слід купити приміщення в ЖК Olympic Park

Приміщення під кафе, купити яке ви можете в ЖК Олімпік Парк, розташовується в перспективному спальному районі столиці. Якщо раніше вважалося вигідною продаж приміщень під кафе в Києві виключно в центральній частині міста, то сьогодні успішно налаштовується інфраструктура нових мікрорайонів. Саме таким варіантом є придбання нежитлової нерухомості в ЖК Олімпік Парк. Зручний в′їзд, парковка, відсутність пробок, велика чисельність населення - вагомі переваги на користь вибору цього варіанта.

(044) 338-70-70 отдел продаж
Скачати PDF
Зворотній зв'язок
Переверніть пристрій для комфортного перегляду