Квартири-студії

ЖК "Олімпік Парк" є сучасним проектом житлового домобудівництва в Києві. Архітектурний проект передбачає використання енергозберігаючих технологій, продуманих планувань, внутрішньої інфраструктури. Іншими словами, тут все направлено на те, щоб власники нерухомості відчули комфортне життя. Квартира-студія в Києві сьогодні користується особливою популярністю. У житловому комплексі цікаві пропозиції, тому кожен бажаючий може купити однокімнатну квартиру студію в Києві.

Особливості квартири-студії

Багато городян впевнені, що квартира-студія представляє собою ту ж саму квартиру, тільки меншої площі і за нижчою ціною. Маленький оазис в мегаполісі має багато переваг:

  • різноманіття планувальних рішень (залежить від метражу площі). Варіанти архітектурних проектів дозволяють розширювати можливості щодо застосування дизайну інтер′єру, проведення оздоблювальних робіт;
  • якщо купити квартиру студію в Києві, покупець знаходить ті ж переваги, що і власник великої квартири: зручне розташування, наявність паркової зони, дитячих і спортивних майданчиків, транспортна розв′язка, наявність найближчих станцій метро "Бориспільська" і "Харківська". Сьогодні даний набір є обов′язковим мінімумом, без якого важко уявити житло комфортним і упорядкованим (покупець просто вибере іншу новобудову);
  • дворова територія має чіткі межі, обгороджена, поділена на інтерактивні зони для проведення соціального, активного, культурного відпочинку. У зимовий час стадіон заливається водою, тому перетворюється на льодовий майданчик.

Район, в якому ви плануєте купити квартиру студію в Києві, привертає сприятливою екологією. Незважаючи на наявність великої автодорожньої магістралі, тут розташовані численні паркові зони та місця відпочинку.

Вибір сторони при покупці квартири-студії

Ми дбаємо про своїх клієнтів, тому інформуємо про деталі, які допоможуть вибрати однокімнатну квартиру студію і купити в Києві. Сонячне світло є джерелом тепла і енергії, тому його значенням не потрібно нехтувати. Питання інсоляції є одним з головних на стадії проектування житлового будинку. Проводиться складний розрахунок сонячних променів, широти місцевості, наявності інших споруд в окрузі, а також планованих. Архітектори дотримуються норм і вимог, описаним в містобудівних документах. Тільки з дотриманням затверджених технологій проект отримує підтвердження на початок виконуваних робіт. Тому, якщо ви плануєте купити однокімнатну квартиру-студію в Києві в нашому ЖК, то можете бути впевненими, що вона буде отримувати достатню кількість світла.

(044) 338-70-70 отдел продаж
Скачати PDF
Зворотній зв'язок
Переверніть пристрій для комфортного перегляду