ПРО КОМПЛЕКС

Новий житловий комплекс на Харківському шосе, 210 стане яскравим акцентом в Дарницькому районі Києва. Район забезпечений якісною соціальної, культурної та транспортною інфраструктурою. Концептуальний архітектурний проект комплексу відрізняється від навколишньої забудови своєю багатофункціональністю ( «місто в місті») - все, що необхідно для комфортного життя, все знаходиться в крокової доступності: магазини, банки, кафе, ... а для маленьких жителів - дитячий садок і школа, для любителів спорту - стадіон та фітнес центр. Для автовласників передбачений дворівневий підземний паркінг.

Житловий комплекс «OLYMPIC PARK» відкриває нову сторінку історії групи компаній «СТАТУС ГРУПП» на карті Києва.

Розташування комплексу

м. Бориспільська 200 м.

Аеропорт "Бориспіль" 15 км.

Парк партизанської слави 1,5 км.

озеро Вирлиця 1 км.

Переваги

Концепція "Місто в місті"

На території комплексу є все, що потрібно сучасному городянину для комфортного життя: соціальні заклади, торговельний центр із супермаркетом, всілякі досугові об‘єкти, стадіон з професійним футбольним полем знаходяться в безпосередній близькості з придбанним житлом.

Парк в пішої доступності

В пішої доступності від житлового комплексу знаходиться парк для приємних неспішних прогулянок. Зручне розташування, парковка, ігрове обладнання для дітей різного віку. Невеличке озеро неподалеку від парку.

До станції метро 200 метрів

Зручне розташування житлового комплексу - всього 200 метрів від метро Бориспільска.

Стадіон

На території житлового комплексу «OLYMPIC PARK» ведеться будівництво великого стадіону, що стане місцем дружніх матчів з футболу та інших спортивних змагань. Ідеальне покриття для бігових доріжок за всіма стандартами гарантуємо!

Замовити зворотній дзвінок

Про забудовника

Девелоперська компанія «Status Group» - це команда професіоналів, яка працює заради спільної мети - забезпечити покупців якісним і доступним житлом.

Висока якість будівництва, надійність забудовника і доступність житла, дозволяє девелоперської компанії «Status Group» сміливо дивитися в майбутнє. А репутація, зароблена 14-річчям діяльності, і підтверджена кількістю побудованих квадратних метрів, дозволяє нашим інвесторам залишатися спокійними.

Скачати PDF
Зворотній зв'язок
Переверніть пристрій для комфортного перегляду