Про комплекс

Новий житловий комплекс на Харківському шосе, 210 стане яскравим акцентом в Дарницькому районі Києва. Район забезпечений якісною соціальної, культурної та транспортною інфраструктурою. Концептуальний архітектурний проект комплексу відрізняється від навколишньої забудови своєю багатофункціональністю ( «місто в місті») - все, що необхідно для комфортного життя, все знаходиться в крокової доступності: магазини, банки, кафе, ... а для маленьких жителів - дитячий садок і школа, для любителів спорту - стадіон та фітнес центр. Для автовласників передбачений дворівневий підземний паркінг.

Житловий комплекс «OLYMPIC PARK» відкриває нову сторінку історії групи компаній «СТАТУС ГРУПП» на карті Києва.

Переваги
Дитячий садок
Школа
Стадіон
Супермаркет
Магазини
Фітнес
Про забудовника

Забудовник: девелоперська компанія «Статус Групп»
Адреса: 02132, Україна, м Київ, вул. Завальна, д.10-Б

Офіційний сайт забудовника: www.statusbud.com

«Статус Групп» - надійна девелоперська компанія, яка успішно працює на будівельному ринку міста Києва з 2005 року.

Ключові принципи компанії «Статус Групп» - дотримання контрактних умов договорів, виконання будівельних робіт в суворій відповідності до затвердженого календарного графіку, а також надійність побудованих споруд і своєчасне введення об'єкта будівництва в експлуатацію.

За роки цілеспрямованої роботи на рахунку компанії «Статус Груп» велика кількість успішно завершених проектів пов'язаних з реконструкцією, капітальним будівництвом і проектуванням, як в Києві так і на території України. За час своєї роботи компанія отримала визнання клієнтів і статус надійного партнера для інвесторів і замовників.

Скачати PDF
Зворотній зв'язок
Переверніть пристрій для комфортного перегляду