Інфраструктура

ТЕРИТОРІЯ ДИТИНСТВА

На додаток до вже існуючих і функціонуючих в місті школ і дитячих садочків всередині житлового комплексу «OLYMPIC PARK» передбачено будівництво власних, а головне - сучасних, освітніх об'єктів - ДИТЯЧИЙ САДОК і ШКОЛА (початкова). Розташування цих об'єктів задумано таким чином, щоб забезпечити крокову доступність від будь-якого з житлових будинків Комплексу. А це перш за все:

1. КОМФОРТ. Адже, що може бути краще, ніж дитячий сад і школа у дворі вашого будинку.

2. БЕЗПЕКА. Щоб потрапити на навчання, дітям не потрібно перетинати жваві вулиці і автотраси. Вашим дітям потрібно лише вийти у двір.

Школа нашого часу - це гарантія того, що ваша дитина буде вчитися в сучасному освітньому закладі. Устаткування нових дитячих освітніх установ завжди на високому рівні!

ЖИТТЯ - ЦЕ РУХ, РУХ - ЦЕ СПОРТ!

Власний стадіон під будинком!

Стадіон - це одне з найбільш зручних місць для занять спортом, не тільки місце для футбольних матчів і любителів футболу, а й для тих, хто просто любить активний відпочинок і розваги. У ЖК Olympic Park буде побудований власний стадіон з ідеальним покриттям, біговими доріжками, а взимку - буде заливатися і перетворюватися в каток!

Стадіон житлового комплексу Olympic Park стане місцем дружніх матчів, тренувань з футболу та інших спортивних ігор. Тут ви зможете провести час з друзями ганяючи м'яча або приходити на щоденну пробіжку. А проводити час з сім'єю на свіжому повітрі стане набагато цікавіше і корисніше.

У холодну пору року стадіон будуть заливати, і можна буде покататися на ковзанах. Тільки уявіть: зима, сніг, навколо музика, сміх, в повітрі витає свято, і щасливі усміхнені сусіди катаються на ковзанах - справжня зимова казка у вашому дворі! І це ідеальне місцем для спорту і активного відпочинку з сім'єю або друзями у вас у дворі!

ТОРГОВЕЛЬНИЙ ЦЕНТР

Робити покупки жителі можуть у прямому сенсі слова «не виходячи з дому». Центром тяжіння для жителів Комплексу стане торговельний центр з дитячими ігровими зонами, фудкортом і торговими галереями.

А ТАКОЖ

ОФІСНО - ДІЛОВИЙ ЦЕНТР

З високим рівнем комфорту і сервісу, ефективної і зручним плануванням.

(044) 338-70-70 отдел продаж
Скачати PDF
Зворотній зв'язок
Переверніть пристрій для комфортного перегляду