(044) 338-70-70 (068) 822-82-20 відділ продажів

Розташування

У РИТМІ ВЕЛИКОГО МІСТА

Розташовується ЖК в Дарницькому районі Києва, всього в п'яти хвилинах ходьби від станції метро «Бориспільська». Це чудове місце для життя. Головна ділова магістраль міста - проспект Бажана - забезпечує прямий доступ до історичного центру Києва та аеропорту «Бориспіль».

БІЛЬШЕ ГОДИН НА ДОБУ

Ідеальне розташування комплексу і близькість до метро дозволяють уникнути пробок і скоротити дорогу в усі кінці міста. Кожен день у жителів комплексу з'являється більше часу на по-справжньому важливі речі - сім'ю, кар'єру і захоплення.

ТРОХИ З ІСТОРІЇ

У квітні 1935 року на карті Києва з'явився Дарницький район за рішенням Президії Центрального Виконавчого Комітету УРСР.

Що ж стосується більш давньої історії, то поселення на лівому березі Дніпра, на території сучасного Києва, відомі з V тисячоліття до нашої ери. Разом з ростом і розвитком міста вони змінювали своє адміністративно-територіальний підпорядкуванні (входили до складу литовсько-польської держави, а після неї - до складу Київської, Бориспільської та Гоголівській сотень Київського полку).

В даний час до складу Дарницького району входять як мінімум 15 історичних житлових місцевостей. Раніше під «Дарницею» розуміли чи не всю лівобережну частину Києва. Більшість дослідників пов'язує походження назви місцевості зі словом «дарувати». Слово багатозначно, звідси і безліч версій. Одні вважали найімовірнішим, що в цій місцевості хтось комусь щось подарував - наприклад, княгиня Ольга - озеро своєму синові Святославу, а від озера «дарницького» ( «даного в подарунок») назва перейшла і на всю місцевість.

Інші вважають, що з часів Київської Русі в Дарниці розміщувалися «заїжджі» (заїжджі) двори і тереми, в яких зупинялися іноземні посли і купці - «дарничі» (вручателі подарунків), які приїжджали до київських князів з дарами.

Звідси, мовляв, і складне слово, що складається зі слів «дар» і «ниць» - тобто, приносячи дар князям, гості падають на коліна. Треті впевнені, що все куди простіше. Не те щоб цю місцевість хтось комусь «віддавав назавжди безоплатно», а просто «земелька» ця була немов «дармова», що дістається безкоштовно. Але чи обов'язково «задарма» - «не по заслугах»?

Саме в цій малозаселеній через відкритого (в порівнянні з Правим берегом) рельєфу місцевості виникають численні слобідки ( «свободкі»), населенню яких надавалися різні вольності, пільги і права - наприклад, протягом 5-15 років бути повністю або частково вільними від сплати податків і несення повинностей. Природна вигода засновників слободок, якими нерідко виступали монастирі, які володіли місцевими землями, полягала в тому, що люди селилися в їх угіддях. Звідси і враження, що земля діставалася чи не «Дарниця».

Однак не меншої уваги заслуговує і сакральне ( «священне») значення слова «дурниці», що йде в глибину століть. «Дарниця» - це «Скарбове сховище» пожертвувань і благодіянь Божих. У цій місцевості в часи язичницькі приносили київським богам «дари» - «речі бездушні», на відміну від «жертв з тварин безсловесних». Так чи інакше, але місцевість була «сповнена містичної благодаті».

(044) 338-70-70 отдел продаж
Скачати PDF
Зворотній зв'язок
Переверніть пристрій для комфортного перегляду