Новини

Статус Груп спонсор проведення Міжнародного боксерського матчу серед юнаків

Статус Груп спонсор проведення Міжнародного боксерського матчу серед юнаків

У київській гімназії «Логос» 20 квітня 2019 року, за сприяння
девелоперської компанії Статус Груп, главою наглядової Ради якої є Стріхарский А.П., відбулася Міжнародна матчева зустріч з боксу між збірною України та Словаччини. Співорганізатором заходу також був спортивний клуб «Добро». Поєдинок пройшов у дружній атмосфері, складався з 8-ми поєдинків серед юнаків, юніорів та чоловіків, які отримали призи, подарунки та моральну підтримку. Бій був довжиною в 3 раунди по 3 хвилини.

Стріхарский Андрій Петрович неодноразово надавав благодійну
підтримку дітям-сиротам, воїнам антитерористичної операції, активно брав участь у проведенні різноманітних турнірів серед молоді. Він фокусується на перемозі кожного молодого учасника, що представляє наше покоління. Будучи успішним забудовником і чесно ведучи свій бізнес, він вселяє в серця сімей відчуття сталості і впевненості в майбутньому. Стріхарский А.П. вважає, що підтримка таких проектів, як футбольні, бойові і творчі заходи цілком розвивають особистість, проносячи через
серце кожної дитини здоровий дух суперництва.

Девіз компанії Статус Груп: «Чесна конкуренція в будь-якій сфері змолоду загартовує і дає шанс кожному на місця слави».

Головним каталізатором в підготовці для хлопців були щоденні кроси, старанні тренування з повною самовіддачею, і віра в себе.
Вагова категорія даних чемпіонів Європи та світу в турнірі була від 41,5 до 65 кг. Їх неупереджено оцінювали судді національної та міжнародної категорії. Що цікаво, командний дух українського спортсмена безпрограшно акумулює в ньому всі сили і дає потужний поштовх для подальших перемог!

      
Дата: 24.04.2019

(044) 338-70-70 отдел продаж
Скачати PDF
Зворотній зв'язок
Переверніть пристрій для комфортного перегляду