Статті

Колористичні рішення для спальні

Сьогодні ми поділимося з Вами основними правилами підбору цікавого колористичного рішення для спальні і підкажемо, які прийоми допоможуть поліпшити враження від інтер'єру.

Яскраві фарби

Помаранчеві, яскраво-жовті, і особливо червоні кольори для спальні можуть бути занадто активними. Буде добре, якщо напористий відтінок з жовто-червоної гами включити в інтер'єр малими дозами в тому місці, де погляд надовго не затримується, наприклад, за узголів'ям ліжка, в ніші за столом або в якості помітних аксесуарів.

За допомогою насиченого кольору можна виділити ту чи іншу зону кімнати, а полегшити візуальне сприйняття допоможуть світлі відтінки-компаньйони (бежевий, білий, блідо-рожевий, перловий).

Коричневий колір в спальні

Щоб захотіти вдягнути спальну кімнату в темні відтінки (шоколадний, нічного неба, чорний, графітовий, болотний), потрібно, щоб вихідне приміщення відповідало особливим критеріям: освітленість, простір, стилістика, і настрій мешканців.

Слід зазначити, що темні тони завжди мають неоднозначний характер, і здатні пригнічувати психіку. Щоб цього не сталося, комбінуйте подібні кольору з великою кількістю білого, а також, теплою гамою відтінків, відбивають світло і мерехтливим декором.

Аристократичний синій

Може здаватися, що синій в спальні виглядає занадто стримано, і більше підходить для оздоблення кабінету, офісу або передпокою. Це справа смаку, але популярність стильного синього не зникає, а завойовує нових шанувальників. Серед явних переваг кольору - заспокійлива здатність, велика кількість відтінків і актуальність поза модних тенденцій.

Щоб зробити спальню з переважаючим синім більш душевною, додайте теплі тони і природні світлі відтінки: слонової кістки, золотий, пісочний, шоколадний і марсала для чуттєвого образу.

Дата: 04.06.2018

(044) 338-70-70 отдел продаж
Скачати PDF
Зворотній зв'язок
Переверніть пристрій для комфортного перегляду