Статті

ЖК «Olympic Park» пропонує готові квартири і комерційні приміщення

ЖК «Olympic Park» пропонує готові квартири і комерційні приміщення

«Olympic Park» - це багатофункціональний житловий̆ комплекс комфорт - класу, який забудовується біля метро Бориспільська, за адресою: пр. Миколи Бажана, 17 і має концепцію «місто в місті», а це означає, що кожен мешканець матиме змогу відчути всі переваги комфортного столичного життя навіть не виходячи за межі комплексу.

Проект втілюється в життя девелоперською компанією «Status Group» - одним з лідерів на столичному ринку нерухомості і має за ціль дбати про комфорт і безпеку. Творці проекту йдуть в ногу з часом і тому житло в «Olympic Park» сучасне, функціональне, а територія комплексу має всі необхідні умови для комфортного проживання.

Власники квартир першої секції комплексу вже отримали ключі та готуються до заселення, активно проводячи ремонтно-оздоблювальні роботи в своїх помешканнях, завозять меблі та техніку.

Детальніше про переваги комплексу.

Житло.

Житлова частина комплексу включає в себе три 25 поверхових багатосекційних будинки. Майбутнім мешканцям представлена різноманітність планувань на будь-який смак і бюджет: від однокімнатних площею 32 м2 до дворівневих пентхаусів площею 146 м2.

Зручність планувань, комфорт, який відчувається у кожному метрі простору, використання тільки екологічних матеріалів і передових технологій при будівництві - все це гарантія якості від забудовника «Status Group».

Інфраструктура.

Великий акцент зроблено на наявності власної розвиненої інфраструктури ЖК «Olympic Park».

Торгівельно-розважальний центр «Olympic Centr», розташований з фасадної частини комплексу, а саме з проспекту Бажана, налічує три поверхи, має загальну площу 50 000 м2, а висота приміщень сягає 5 метрів. Всередині знаходиться продуктовий супермаркет, ресторан, салони краси, безліч магазинів, банк та інші необхідні заклади громадського користування.

Також ЖК «Olympic Park» виступає в підтримку бізнесу та надає чудову можливість всім тим, хто хоче знайти нових клієнтів та завоювати популярність серед мешканців району та міста. В наявності велика кількість комерційних приміщень. Функціональні планувальні рішення офісного центру «Olympic Centr» забезпечують найбільш оптимальне використання території.

У ЖК «Olympic Park» потурбувалися також і про найменших мешканців, а тому створили надзвичайно розвинену інфраструктуру призначену для виховання дітей! Територія комплексу оснащена ігровими та спортивними майданчиками, де діти зможуть весело проводити час зі своїми однолітками і фізично розвиватися. Комплексом передбачено наявність дитячого садка «Olympic Garden», школи зі спортивним уклоном «Olympic School» та безлічі спортивних і освітніх гуртків.

Також на території знаходяться медичний і оздоровчий центри.

Близькість до метро теж одна з головних переваг ЖК «Olympic Park», адже ст. метро Бориспільська знаходиться лише за 200 метрів від комплексу. Всього 30 хвилин - і ось Ви вже у центрі столиці. Це неймовірно зручно для тих, кому пріоритетне добиратися до центра Києва швидко і без заторів.

Для власників авто передбачений наземний і підземний паркінг, а зручна транспортна розв‘язка порадує автовласників.

У шаговій доступності справжній зелений оазис - парк Партизанської слави, озеро Вирлиця, сосновий ліс для приємних прогулянок всією сім‘єю.

З любов‘ю до спорту.

Унікальність проекту полягає і в тому, що комплекс не тільки забезпечує якісним і доступним житлом, а також надає мешканцям всі переваги для ведення активного і здорового образу життя. Наявність власного стадіону «Olympic» на території житлового комплексу - це чудова можливість долучити всю сім’ю і друзів до тренувань і зробити життя більш наповненим і цікавим! Наш ЖК стане осередком спорту як для молодого покоління, так і для дорослих.

Безпека.

У ЖК «Olympic Park» безпечно! Цілодобове відеоспостереження та закрита територія дасть мешканцям відчуття надійності  та спокою за себе і свою сім‘ю.

Хід будівництва.

На сьогоднішній день у комплексі збудована перша секція та передана власникам, закінчуються внутрішні оздоблювальні роботи в місцях загального користування другої секції, будується четверта секція першого будинку, а також в найближчий час готуються до передачі  власникам офісні і торгівельні приміщення.

Закінчуються роботи з благоустрою прибудинкові території житлової частини комплексу, а також торгівельного і офісного центрів.

Відділ продажу.

Придбати готові квартири чи комерційні приміщення у ЖК «Olympic Park» можна, звернувшись до відділу продажу за адресою: м. Бориспільська, проспект Бажана, 17.

Контакти: (044) 338-70-70; (068) 822-82-70.

Офіційний сайт: olympicpark.com.ua

Дата: 17.08.2020

(044) 338-70-70 отдел продаж
Скачати PDF
Зворотній зв'язок
Переверніть пристрій для комфортного перегляду