Статті

З чого складається ціна квадратного метра в новобудові.

З чого складається ціна квадратного метра в новобудові.

Квартири в новобудовах завжди користуються попитом. Покупців нерухомості в споруджуваних будинках приваблюють не тільки зручні, сучасні планування та комунікації, а й цінова політика. Не секрет, що придбати житло в новобудові можна відчутно дешевше, ніж на вторинному ринку нерухомості.

  Кожного, хто хоче мати власну квартиру в новобудові, турбують питання:

  • від чого залежить ціна на житло?
  • чому на початку будівництва вартість квадратного метру дешевше, ніж при закінченні будівництва об’єкту?  

«Так дійсно можемо відзначити, що по ходу будівництва ціна на квартири (квардратні метри) зростає протягом всього будівництва. І це не політика Компанії, а вимоги ринку.   Зазвичай ціна за квадратний метр на початковому етапі будівництва дешевше на 20-30%, що пропорційно зі середньорічний ставкою банку по кредитах

Зростання вартості продажу залежить від багатьох факторів, які впливають на вартість квадратного метру, це - будівельно-монтажні роботи (витрати на фундамент, коробку будівлі, внутрішні інженерні мережі, оздоблення, благоустрій) та супутні витрати (придбання земельної ділянки, проектування, будівництво об’єкту, будівництво зовнішніх інженерних мереж (електрики, теплотраси, водопостачання, каналізації). Параметрів, з яких складається вартість квадратного метра, насправді дуже багато - сюди включаються, крім вищевказаних пунктів, і відрахування пайових внесків до міського бюджету, які складаються в грошовому еквіваленті  від вартості будинку».

Дата: 26.09.2018

(044) 338-70-70 отдел продаж
Скачати PDF
Зворотній зв'язок
Переверніть пристрій для комфортного перегляду